Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ZAPROSZENIE na Wielki Finał I Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn."Bądź Wielkim" - 18 maja 2008 r.

ZAPROSZENIE na Wielki Finał I Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn."Bądź Wielkim" - 18 maja 2008 r.

ZAPROSZENIE na Wielki Finał I Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn.

Organizatorzy I Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim" serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego i okolic na Wielki Finał, który odbędzie się w Auli Domu Katechetycznego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 18 maja 2008r. Uroczyste rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godzinę 15:00.

Idea konkursu zrodziła się z przekonania o potrzebie podjęcia myśli Jana Pawła II, ich poznania, zgłębienia i wdrożenia w życie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Rodzina". Chcemy, aby konkurs przybliżył nauki Jana Pawła II, pomógł uświadomić i zrozumieć rolę rodziny w życiu człowieka, a także rozwijał wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Patronem konkursu jest Starosta Dąbrowski – Wiesław Krajewski. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Metropolita Krakowski – Arcybiskup Stanisław Dziwisz oraz Biskup Tarnowski - Wiktor Skworc. Patronat medialny sprawują: Dziennik Polski, Nowy Kurier Dąbrowski, RDN Małopolska, TVP Kraków.

Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do I etapu, który odbył się 7 listopada 2007r. zgłosiło się ponad 650 uczestników. Do Wielkiego Finału przeszło 45 osób (uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych a także dorosłych).

Zadania finałowego etapu będą widowiskowe i związane tematycznie z hasłem konkursu. W tym dniu będzie można również obejrzeć wystawę prac wykonanych przez uczestników zarówno II jak i finałowego etapu konkursu. Dodatkową atrakcją będzie okolicznościowy koncert Piotra Nowaka - ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnowie.

Organizatorzy I Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. "Bądź Wielkim" serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego i okolic na Wielki Finał, który odbędzie się w Auli Domu Katechetycznego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 18 maja 2008r. Uroczyste rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godzinę 15:00. Idea konkursu zrodziła się z przekonania o potrzebie podjęcia myśli Jana Pawła II, ich poznania, zgłębienia i wdrożenia w życie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Rodzina". Chcemy, aby konkurs przybliżył nauki Jana Pawła II, pomógł uświadomić i zrozumieć rolę rodziny w życiu człowieka, a także rozwijał wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Patronem konkursu jest Starosta Dąbrowski – Wiesław Krajewski. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Metropolita Krakowski – Arcybiskup Stanisław Dziwisz oraz Biskup Tarnowski - Wiktor Skworc. Patronat medialny sprawują: Dziennik Polski, Nowy Kurier Dąbrowski, RDN Małopolska, TVP Kraków. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do I etapu, który odbył się 7 listopada 2007r. zgłosiło się ponad 650 uczestników. Do Wielkiego Finału przeszło 45 osób (uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych a także dorosłych). Zadania finałowego etapu będą widowiskowe i związane tematycznie z hasłem konkursu. W tym dniu będzie można również obejrzeć wystawę prac wykonanych przez uczestników zarówno II jak i finałowego etapu konkursu. Dodatkową atrakcją będzie okolicznościowy koncert Piotra Nowaka - ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnowie.