1. Zaproszenie na wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Wręczenie nagród odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich uczestników konkursu pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” na rozdanie nagród, które odbędzie się w dniu 30 listopada 2020 roku (tj. poniedziałek) o godz. 15.30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Wręczenie nagród odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Konkurs plastyczny organizowany w ramach zadania publicznego pn. „Żołnierze Niezłomni – Powiat Dąbrowski pamięta” dofinansowany został ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Senator RP Kazimierz Wiatr oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie.