Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na wystawę pn. „Moja Mała Ojczyzna”

Zaproszenie na wystawę pn. „Moja Mała Ojczyzna”

Zaproszenie na wystawę pn. „Moja Mała Ojczyzna”

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę pn. „Moja Mała Ojczyzna", poświęconą gminie Gręboszów. Wystawa edukacyjna prezentuje najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące naszej gminy, wzbogacone o aktualne fotografie i materiały archiwalne.

Ekspozycja zawiera 15 plansz tematycznych zgrupowanych w kilka działów, jak chociażby: słynni mieszkańcy gminy, zabytkowe kościoły, działalność kulturalna czy też gminne inwestycje.

Autorami zdjęć są: Piotr Lichorobiec, Tomasz Lizak i Wiesław Lizak. Wystawę można obejrzeć w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie do 10 marca 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Urząd Gminy w Gręboszowie

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę pn. „Moja Mała Ojczyzna", poświęconą gminie Gręboszów. Wystawa edukacyjna prezentuje najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące naszej gminy, wzbogacone o aktualne fotografie i materiały archiwalne. Ekspozycja zawiera 15 plansz tematycznych zgrupowanych w kilka działów, jak chociażby: słynni mieszkańcy gminy, zabytkowe kościoły, działalność kulturalna czy też gminne inwestycje. Autorami zdjęć są: Piotr Lichorobiec, Tomasz Lizak i Wiesław Lizak. Wystawę można obejrzeć w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie do 10 marca 2016 roku. Serdecznie zapraszamy! źródło: Urząd Gminy w Gręboszowie