Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na wystawę poplenerową

Zaproszenie na wystawę poplenerową

Zaproszenie na wystawę poplenerową

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową do Centrum Polonii, Ośrodka, Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu organizowaną w ramach projektu "Powiat dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane" realizowanego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach FIO 2015.

Projekt polega na organizacji warsztatów i plenerów fotograficznych dokumentujących miejsca historyczne i turystyczne atrakcyjne powiatu dąbrowskiego oraz druku publikacji książkowej – albumu fotograficznego przedstawiającego najciekawsze prace uczestników.

Wystawa będzie dostępna od 23.05.2016 - 31.05.2016 w godzinach od 8:00-16:00

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza na wystawę poplenerową do Centrum Polonii, Ośrodka, Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu organizowaną w ramach projektu "Powiat dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane" realizowanego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach FIO 2015. Projekt polega na organizacji warsztatów i plenerów fotograficznych dokumentujących miejsca historyczne i turystyczne atrakcyjne powiatu dąbrowskiego oraz druku publikacji książkowej – albumu fotograficznego przedstawiającego najciekawsze prace uczestników. Wystawa będzie dostępna od 23.05.2016 - 31.05.2016 w godzinach od 8:00-16:00 Serdecznie zapraszamy!