Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na wystawę prac Państwa Strońskich

Zaproszenie na wystawę prac Państwa Strońskich

Zaproszenie na wystawę prac Państwa Strońskich

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na wystawę dorobku artystycznego Państwa Strońskich z Dąbrowy Tarnowskiej. Wystawę można oglądać do 20 sierpnia br. w budynku Stajni Cugowej.

Stanisław Stroński zajmuje się rzeźbą i malarstwem olejnym, którego tematyką jest: impresjonizm, pejzaż i architektura wiejska. Pan Stanisław Stroński maluje szpachelką bez używania pędzla.

Ewa Łazowska jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku tkactwo artystyczne. Zajmuje się malarstwem olejnym, wykonuje obrazy z kawałków materiałów, gobeliny tkane z wełny i innych rodzajów przędz, jak też biżuterię.

Stefan Stroński jest absolwentem tarnowskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Studium Konserwacji Mebli w Tarnowie.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na wystawę dorobku artystycznego Państwa Strońskich z Dąbrowy Tarnowskiej. Wystawę można oglądać do 20 sierpnia br. w budynku Stajni Cugowej. Stanisław Stroński zajmuje się rzeźbą i malarstwem olejnym, którego tematyką jest: impresjonizm, pejzaż i architektura wiejska. Pan Stanisław Stroński maluje szpachelką bez używania pędzla. Ewa Łazowska jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku tkactwo artystyczne. Zajmuje się malarstwem olejnym, wykonuje obrazy z kawałków materiałów, gobeliny tkane z wełny i innych rodzajów przędz, jak też biżuterię. Stefan Stroński jest absolwentem tarnowskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Studium Konserwacji Mebli w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG