Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na X Turniej Majowy o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zaproszenie na X Turniej Majowy o Puchar Starosty Dąbrowskiego

X Turniej o puchar Starosty Dąbrowskiego

Serdecznie zapraszamy na X Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 21 kwietnia 2018 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 13:30.

Celem tego sportowego wydarzenia jest uczczenie 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia.

Swoje uczestnictwo w sobotnim Turnieju potwierdziły drużyny strażaków, przedsiębiorców, pracowników szpitala oraz pracowników firmy BMS Metal, a także drużyna „Gazownia Dąbrowa Tarnowska”.

Turnieje z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja, obok turniejów organizowanych z okazji Święta Niepodległości, na stałe już weszły do kalendarza imprez sportowych regionu. Głównym organizatorem obu Turniejów jest Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, a współorganizatorami są: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do uczczenia „na sportowo” Święta Konstytucji 3 Maja i wspólnego kibicowania drużynom.

Serdecznie zapraszamy na X Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 21 kwietnia 2018 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 13:30. Celem tego sportowego wydarzenia jest uczczenie 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia. Swoje uczestnictwo w sobotnim Turnieju potwierdziły drużyny strażaków, przedsiębiorców, pracowników szpitala oraz pracowników firmy BMS Metal, a także drużyna „Gazownia Dąbrowa Tarnowska”. Turnieje z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja, obok turniejów organizowanych z okazji Święta Niepodległości, na stałe już weszły do kalendarza imprez sportowych regionu. Głównym organizatorem obu Turniejów jest Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, a współorganizatorami są: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do uczczenia „na sportowo” Święta Konstytucji 3 Maja i wspólnego kibicowania drużynom.