1. Zaproszenie na XI Święto Truskawki

godz. 17.40 – konkurs „Wiedzy o truskawce”,

godz. 18.10 – koncert kapeli ludowej „Wiarusy” z Dąbrowskiego Domu Kultury,

godz. 19.10. – ogłoszenie wyników konkursu „Wiedzy o truskawce”,

godz. 22.00 – pokaz sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy!

files/aktualnosci/2014/06_czerwiec/13_Zaproszenie_na_swieto_truskawki/truskawka_2014.JPG

W najbliższą niedzielę 15 czerwca na terenie Gminnego Ośrodka Wodnego w Narożnikach-Radgoszczy odbędzie się XI Święto Truskawki. W programie: godz. 15.00 – inauguracja, powitanie gości, godz. 15.10. – występ zespołu folklorystycznego „Nieczajnianie” z Nieczajnej Górnej, godz. 15.30 – zawody motoro-wodne o puchar Wójta Gminy Radgoszcz, godz. 16.00 – konkurs na „Najlepszego szypułkowicza”, godz. 16.30 – pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu zespołu tanecznego „BASTET” z ZSP w Radgoszczy, godz. 16.40 – koncert Lasowieckiej kapeli z Jaślan, godz. 17.40 – konkurs „Wiedzy o truskawce”, godz. 18.10 – koncert kapeli ludowej „Wiarusy” z Dąbrowskiego Domu Kultury, godz. 19.10. – ogłoszenie wyników konkursu „Wiedzy o truskawce”, godz. 19.30 – zabawa taneczna przy zespole muzycznym „Tornado Band” – wstęp wolny, godz. 22.00 – pokaz sztucznych ogni. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa. Serdecznie zapraszamy!