Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na XII Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zaproszenie na XII Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zaproszenie na XII Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w XII edycji Powiatowego Turnieju piłki nożnej organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O Puchar Starosty Dąbrowskiego walczyć będą drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, pracowników firmy ZBUD i BMS Metal, Gminy Gręboszów, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli.

Mecze rozegrane zostaną w najbliższą sobotę, 23 kwietnia 2022 roku, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. W razie wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych Turniej rozegrany zostanie na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godzinę 14:00.

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej,  I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w XII edycji Powiatowego Turnieju piłki nożnej organizowanego z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O Puchar Starosty Dąbrowskiego walczyć będą drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, pracowników firmy ZBUD i BMS Metal, Gminy Gręboszów, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli. Mecze rozegrane zostaną w najbliższą sobotę, 23 kwietnia 2022 roku, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. W razie wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych Turniej rozegrany zostanie na Hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godzinę 14:00. Organizatorami tego sportowego wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej,  I Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej.