1. Zaproszenie na XIV Powiatowy Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W najbliższą sobotę 27 kwietnia 2024 r. o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej już po raz czternasty rozegrany zostanie Powiatowy Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Wezmą w nim udział następujące drużyny: Samorządowcy Powiatu Dąbrowskiego i Nauczyciele, Gmina Gręboszów i Przyjaciele, Strażacy, Policjanci, Przedsiębiorcy, ZBUD, BMS Metal i AMATOR Łukovia. Celem tego sportowego wydarzenia jest uczczenie „na sportowo” 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Organizatorzy Turnieju, którymi są: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej, serdecznie zapraszają do wspólnego kibicowania drużynom. Sportowe emocje i dobra zabawa gwarantowana. Liczymy na Waszą obecność.