Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na zajęcia z podstaw programowania oraz logicznego myśleni w MBP

Zaproszenie na zajęcia z podstaw programowania oraz logicznego myśleni w MBP

Zaproszenie na zajęcia z podstaw programowania oraz logicznego myśleni w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza chętną młodzież w wieku 13-15 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach pt. "Podstawy programowania oraz logicznego myślenia przy wykorzystaniu zestawu Lego Education Spike i gry edukacyjnej Scottie Go!". Warsztaty odbędą się 17.07.2023 roku (poniedziałek) w godzinach od 10:00 do 13:00, w Sali Audytoryjnej MBP.

Zajęcia przeprowadzą trenerzy Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii z Tarnowa. Założeniem projektu PAKT jest wspieranie nowoczesnego modelu nauczania i rozwijanie edukacji w obszarze kompetencji cyfrowych. Projekt  jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, którego celem jest stworzenie przestrzeni do rozwoju kompetencji przyszłości wśród dzieci i dorosłych.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr. telefonu 14 655 93 03 wew. 13 lub osobiście w Dziale dla Dorosłych i Młodzieży MBP od pon. do pt. w godz. od 09:00 do 17:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza chętną młodzież w wieku 13-15 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach pt. "Podstawy programowania oraz logicznego myślenia przy wykorzystaniu zestawu Lego Education Spike i gry edukacyjnej Scottie Go!". Warsztaty odbędą się 17.07.2023 roku (poniedziałek) w godzinach od 10:00 do 13:00, w Sali Audytoryjnej MBP. Zajęcia przeprowadzą trenerzy Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii z Tarnowa. Założeniem projektu PAKT jest wspieranie nowoczesnego modelu nauczania i rozwijanie edukacji w obszarze kompetencji cyfrowych. Projekt  jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, którego celem jest stworzenie przestrzeni do rozwoju kompetencji przyszłości wśród dzieci i dorosłych. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr. telefonu 14 655 93 03 wew. 13 lub osobiście w Dziale dla Dorosłych i Młodzieży MBP od pon. do pt. w godz. od 09:00 do 17:00.