Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zarząd Powiatu w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Zarząd Powiatu w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Zarząd Powiatu w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 21 października 2008 r. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarząd Powiatu w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, w którym uczestniczył również Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa. Zasadniczym tematem posiedzenia Zarządu była informacja Pani Dyrektor ZOZ odnośnie dobiegających końca inwestycji w powiatowym szpitalu.
Głównym celem prac było wyremontowanie Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Pracownia została nowocześnie wyposażona i dostosowana do wymogów technicznych. Prócz tego w Pracowni zamontowano i uruchomiono stacjonarny uniwersalny aparat RTG do zdjęć kostnych ze ścianką płucną i z zestawem do radiografii cyfrowej pośredniej, spiralny tomograf komputerowy, aparat RTG z ramieniem C oraz przyłóżkowy aparat RTG.
Pani Dyrektor omówiła również drugą inwestycję, która obejmowała termomodernizację budynków Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz wykonanie instalacji solarnej. Poinformowała również Zarząd o pewnych problemach związanych z zamontowaniem solarów wraz z ich konstrukcją, wynikających z nierzetelności wykonawcy co do przedmiotu zamówienia.

Po wysłuchaniu informacji Zarząd Powiatu przyjął swoje stanowisko, iż Szpital jako zamawiający powinien dopilnować by inwestycja powinna być realizowana zgodnie z projektem technicznym będącym przedmiotem postępowania przetargowego prowadzonego w trybie ustawy – Prawo zamówień publicznych.

Na zakończenie Pani Dyrektor przedstawiła informację o zaawansowaniu prac nad budową nowego bloku operacyjnego, który jest planowany w najbliższym czasie.

W dniu 21 października 2008 r. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarząd Powiatu w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, w którym uczestniczył również Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa. Zasadniczym tematem posiedzenia Zarządu była informacja Pani Dyrektor ZOZ odnośnie dobiegających końca inwestycji w powiatowym szpitalu.Głównym celem prac było wyremontowanie Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Pracownia została nowocześnie wyposażona i dostosowana do wymogów technicznych. Prócz tego w Pracowni zamontowano i uruchomiono stacjonarny uniwersalny aparat RTG do zdjęć kostnych ze ścianką płucną i z zestawem do radiografii cyfrowej pośredniej, spiralny tomograf komputerowy, aparat RTG z ramieniem C oraz przyłóżkowy aparat RTG.Pani Dyrektor omówiła również drugą inwestycję, która obejmowała termomodernizację budynków Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz wykonanie instalacji solarnej. Poinformowała również Zarząd o pewnych problemach związanych z zamontowaniem solarów wraz z ich konstrukcją, wynikających z nierzetelności wykonawcy co do przedmiotu zamówienia. Po wysłuchaniu informacji Zarząd Powiatu przyjął swoje stanowisko, iż Szpital jako zamawiający powinien dopilnować by inwestycja powinna być realizowana zgodnie z projektem technicznym będącym przedmiotem postępowania przetargowego prowadzonego w trybie ustawy – Prawo zamówień publicznych. Na zakończenie Pani Dyrektor przedstawiła informację o zaawansowaniu prac nad budową nowego bloku operacyjnego, który jest planowany w najbliższym czasie.