Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zarząd Powiatu zdecydował o kształcie projektu zespołu dworsko-parkowego w Brniu

Zarząd Powiatu zdecydował o kształcie projektu zespołu dworsko-parkowego w Brniu

Zarząd Powiatu zdecydował o kształcie projektu zespołu dworsko-parkowego w Brniu

W dniu 5 maja 2010 roku Zarząd Powiatu spotkał się z wykonawcami koncepcji, rewaloryzacji założenia dworsko-parkowego w Brniu, którymi jest Pracownia Projektowa ZAP z Bielska- Białej. Spotkanie dotyczyło uzgodnień i wyboru jednego z wariantów zagospodarowania kompleksu parkowego wokół dworku w Brniu. Zarząd Powiatu obecny był w składzie: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, członkowie Zarządu: Maria Dubiel, Jerzy Bączek i Lesław Wieczorek.
Przybyli również: przedstawiciel Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Maria Sztorc oraz autor opracowania historyczno – konserwatorskiego Andrzej Krupiński.
W trakcie spotkania dyskutowano na temat przedstawionych przez projektantów rozwiązań oraz dokonano wyboru jednej z możliwości zagospodarowania zespołu dworsko-parkowego w Brniu.
Kolejne spotkanie dotyczyć będzie szczegółowych rozwiązań technicznych samego ogrodu francuskiego z czasów jego powstania oraz kanałów parkowych.

W dniu 5 maja 2010 roku Zarząd Powiatu spotkał się z wykonawcami koncepcji, rewaloryzacji założenia dworsko-parkowego w Brniu, którymi jest Pracownia Projektowa ZAP z Bielska- Białej. Spotkanie dotyczyło uzgodnień i wyboru jednego z wariantów zagospodarowania kompleksu parkowego wokół dworku w Brniu. Zarząd Powiatu obecny był w składzie: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, członkowie Zarządu: Maria Dubiel, Jerzy Bączek i Lesław Wieczorek.Przybyli również: przedstawiciel Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Maria Sztorc oraz autor opracowania historyczno – konserwatorskiego Andrzej Krupiński.W trakcie spotkania dyskutowano na temat przedstawionych przez projektantów rozwiązań oraz dokonano wyboru jednej z możliwości zagospodarowania zespołu dworsko-parkowego w Brniu.Kolejne spotkanie dotyczyć będzie szczegółowych rozwiązań technicznych samego ogrodu francuskiego z czasów jego powstania oraz kanałów parkowych.