Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zarząd powołał nowych dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych powiatu

Zarząd powołał nowych dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych powiatu

Zarząd powołał nowych dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych powiatu

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk, w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, powierzyli stanowiska dyrektora dwóch szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego.

Nowym Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej został Pan Michał Wolak, który będzie pełnił funkcję od dnia 1 września 2019 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku. Pan Michał Wolak ukończył Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, na kierunku matematyka nauczycielska. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku nauczanie fizyki oraz organizacja i zarządzanie w oświacie. Od 2005 roku naucza matematyki, fizyki i informatyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wietrzychowicach. Od września 2015 roku pełni funkcję wicedyrektora tej palcówki.

Przedłużenie powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na okres od dnia 1 września 2019 roku do 31 sierpnia 2024 roku otrzymał Pan Jarosław Boryczka. Od 2007 roku sprawuje funkcję dyrektora w tej palcówce. Ukończył studia na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na kierunku wychowanie techniczne, a także studia podyplomowe na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowa oraz informatyka w szkole.

gd

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk, w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, powierzyli stanowiska dyrektora dwóch szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego. Nowym Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej został Pan Michał Wolak, który będzie pełnił funkcję od dnia 1 września 2019 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku. Pan Michał Wolak ukończył Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, na kierunku matematyka nauczycielska. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku nauczanie fizyki oraz organizacja i zarządzanie w oświacie. Od 2005 roku naucza matematyki, fizyki i informatyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wietrzychowicach. Od września 2015 roku pełni funkcję wicedyrektora tej palcówki. Przedłużenie powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na okres od dnia 1 września 2019 roku do 31 sierpnia 2024 roku otrzymał Pan Jarosław Boryczka. Od 2007 roku sprawuje funkcję dyrektora w tej palcówce. Ukończył studia na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na kierunku wychowanie techniczne, a także studia podyplomowe na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowa oraz informatyka w szkole. gd