Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zasmakuj w Małopolsce! Doroczne spotkanie producentów produktów tradycyjnych i regionalnych

Zasmakuj w Małopolsce! Doroczne spotkanie producentów produktów tradycyjnych i regionalnych

Zasmakuj w Małopolsce! Doroczne spotkanie producentów produktów tradycyjnych i regionalnych

21 - 22 listopada 2023 roku w Krynicy odbywało się doroczne spotkanie producentów produktów tradycyjnych i regionalnych pn. "Zasmakuj w Małopolsce!". Organizatorem tego przedsięwzięcia był Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich z Krakowa.

Wydarzenie skupiło wielu wytwórców produktów tradycyjnych i regionalnych z województwa małopolskiego, którzy mogli posłuchać ciekawych wykładów dotyczących prowadzenia działań w zakresie skutecznej komunikacji w marketingu i sprzedaży oraz public relations.

Powiat Dąbrowski jest członkiem Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich i podczas spotkania samorząd powiatowy był reprezentowany przez Starostę Lesława Wieczorka.

W wydarzeniu uczestniczył również producent regionalnego wina z Powiśla Dąbrowskiego Jarosław Bogumił, który w Oleśnie prowadzi winnicę Bogu - Miła.

Oferta turystyczna tej winnicy obejmuje oprowadzanie po winnicy z omówieniem historii winnicy i uprawianych szczepów oraz komentowaną degustację win z deskami lokalnych serów i wędlin. Oferta jest dostępna zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

 

Fot. IROW

21 - 22 listopada 2023 roku w Krynicy odbywało się doroczne spotkanie producentów produktów tradycyjnych i regionalnych pn. "Zasmakuj w Małopolsce!". Organizatorem tego przedsięwzięcia był Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich z Krakowa. Wydarzenie skupiło wielu wytwórców produktów tradycyjnych i regionalnych z województwa małopolskiego, którzy mogli posłuchać ciekawych wykładów dotyczących prowadzenia działań w zakresie skutecznej komunikacji w marketingu i sprzedaży oraz public relations. Powiat Dąbrowski jest członkiem Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich i podczas spotkania samorząd powiatowy był reprezentowany przez Starostę Lesława Wieczorka. W wydarzeniu uczestniczył również producent regionalnego wina z Powiśla Dąbrowskiego Jarosław Bogumił, który w Oleśnie prowadzi winnicę Bogu - Miła. Oferta turystyczna tej winnicy obejmuje oprowadzanie po winnicy z omówieniem historii winnicy i uprawianych szczepów oraz komentowaną degustację win z deskami lokalnych serów i wędlin. Oferta jest dostępna zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.   Fot. IROW
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG