1. Zawody piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady

Zawody piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady

• 1 miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • 2 miejsce – Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu
  • 3 miejsce – I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
  • 4 miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

We wtorek, 15 czerwca 2021 roku, odbyły się powiatowe zawody piłki nożnej, do których przystąpili uczniowie wszystkich 4 szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” na obiekcie sportowym „Orlik” w Oleśnie. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek na podium stanęły drużyny reprezentujące następujące szkoły: 1 miejsce – Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce – Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu 3 miejsce – I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej 4 miejsce – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary i medale, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczała Sekretarz Powiatu Anna Mikos. Powiatowe zawody w piłce nożnej dla młodzieży szkół ponadpodstawowych zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.