Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Zawody sportowe - pomysł na niedzielne popołudnia

Zawody sportowe - pomysł na niedzielne popołudnia

Zawody sportowe - pomysł na niedzielne popołudnia

W miesiącu lipcu br. na różnych obiektach sportowych na terenie powiatu dąbrowskiego organizowane są zawody sportowe mające na celu m.in. poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie aktywności ruchowej oraz integrację mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego. Wszystkie zawody organizowane są przez Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Małec na Sportowo organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych", współfinansowanego ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego.

W ramach wyżej wymienionego zadania przeprowadzono dotychczas trzy zawody.

W dniu 2 lipca 2017 r. na basenie w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody pływackie dla amatorów. W zawodach wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek, którzy mieli za zadanie przepłynąć stylem dowolnym dystans 25 metrów. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach wiekowych decydował najlepszy czas uzyskany przez zawodników w swojej kategorii.

ZWYCIĘZCY ZAWODÓW PŁYWACKICH:

 • W kategorii „rocznik 2011" - Maria Kania
 • W kategorii „rocznik 2010" - Karol Kania
 • W kategorii „rocznik 2008" - Julia Światłowska
 • W kategorii „rocznik 2007" - Maja Lis
 • W kategorii „rocznik 2006" - Paweł Machnik
 • W kategorii „rocznik 2004" – Martyna Światłowska
 • W kategorii „rocznik 2003" – Dawid Machnik
 • W kategorii „18+" - Radosław Piłat

files/aktualnosci/2017/07_Lipiec/12_Zawody_sportowe_pomysl_na_niedzielne_popoludnia/plywanie 2.JPG

W niedzielne popołudnie 9 lipca br. na boisku sportowym Orlik w Radgoszczy odbyły się zawody w piłkarzyki dla amatorów, do których przystąpiło 26 zawodników i zawodniczek oraz zawody piłki siatkowej dla amatorów, w których wzięło udział 30 uczestników.

WYNIKI ZAWODÓW W PIŁKARZYKI:

 • I miejsce - Mirosław Pyzik, Kacper Pyzik
 • II miejsce ex aequo - Patryk Sito, Dominik Piłat oraz Miłosz Moskal, Kamil Moskal

files/aktualnosci/2017/07_Lipiec/12_Zawody_sportowe_pomysl_na_niedzielne_popoludnia/pilkarzyki 2.JPG

WYNIKI ZAWODÓW W PIŁKĘ SIATKOWĄ:

 • I miejsce - KSUZS w Małcu (zwycięska drużyna w składzie: Mariusz Kołodziej, Szczepan Skrzek, Michał Podosek, Mirosław Pyzik, Radosław Płaczek, Radosław Piłat, Jakub Ryś)
 • II miejsce - UKS „Spartakus" w Radgoszczy
 • III miejsce – „Nieczajna Górna"

files/aktualnosci/2017/07_Lipiec/12_Zawody_sportowe_pomysl_na_niedzielne_popoludnia/siatkowka 2.JPG

W ramach zadania pn. „Małec na Sportowo organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych" odbędą się jeszcze trzy zawody, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

1. Zawody w piłkę nożną - 16 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00
Miejsce zawodów: Orlik w Radgoszczy

2. Zawody w piłkarzyki - 23 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00
Miejsce zawodów: Szkoła Podstawowa w Małcu

3. Zawody pływackie - 30 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00
Miejsce zawodów: Basen w Dąbrowie Tarnowskiej

Osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach proszone są o kontakt z Prezesem KSUZS w Małcu, który przyjmuje zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu 691-288-596.

dj/mags

W miesiącu lipcu br. na różnych obiektach sportowych na terenie powiatu dąbrowskiego organizowane są zawody sportowe mające na celu m.in. poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie aktywności ruchowej oraz integrację mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego. Wszystkie zawody organizowane są przez Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Małec na Sportowo organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych", współfinansowanego ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego. W ramach wyżej wymienionego zadania przeprowadzono dotychczas trzy zawody. W dniu 2 lipca 2017 r. na basenie w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody pływackie dla amatorów. W zawodach wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek, którzy mieli za zadanie przepłynąć stylem dowolnym dystans 25 metrów. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach wiekowych decydował najlepszy czas uzyskany przez zawodników w swojej kategorii. ZWYCIĘZCY ZAWODÓW PŁYWACKICH: W kategorii „rocznik 2011" - Maria Kania W kategorii „rocznik 2010" - Karol Kania W kategorii „rocznik 2008" - Julia Światłowska W kategorii „rocznik 2007" - Maja Lis W kategorii „rocznik 2006" - Paweł Machnik W kategorii „rocznik 2004" – Martyna Światłowska W kategorii „rocznik 2003" – Dawid Machnik W kategorii „18+" - Radosław Piłat W niedzielne popołudnie 9 lipca br. na boisku sportowym Orlik w Radgoszczy odbyły się zawody w piłkarzyki dla amatorów, do których przystąpiło 26 zawodników i zawodniczek oraz zawody piłki siatkowej dla amatorów, w których wzięło udział 30 uczestników. WYNIKI ZAWODÓW W PIŁKARZYKI: I miejsce - Mirosław Pyzik, Kacper Pyzik II miejsce ex aequo - Patryk Sito, Dominik Piłat oraz Miłosz Moskal, Kamil Moskal WYNIKI ZAWODÓW W PIŁKĘ SIATKOWĄ: I miejsce - KSUZS w Małcu (zwycięska drużyna w składzie: Mariusz Kołodziej, Szczepan Skrzek, Michał Podosek, Mirosław Pyzik, Radosław Płaczek, Radosław Piłat, Jakub Ryś) II miejsce - UKS „Spartakus" w Radgoszczy III miejsce – „Nieczajna Górna" W ramach zadania pn. „Małec na Sportowo organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych" odbędą się jeszcze trzy zawody, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego. 1. Zawody w piłkę nożną - 16 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00Miejsce zawodów: Orlik w Radgoszczy 2. Zawody w piłkarzyki - 23 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00Miejsce zawodów: Szkoła Podstawowa w Małcu 3. Zawody pływackie - 30 lipca 2017 r. (niedziela) godz. 13:00Miejsce zawodów: Basen w Dąbrowie Tarnowskiej Osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach proszone są o kontakt z Prezesem KSUZS w Małcu, który przyjmuje zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu 691-288-596. dj/mags