Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zawody wędkarskie o Puchar Starosty

Zawody wędkarskie o Puchar Starosty

Zawody wędkarskie o Puchar Starosty

W minioną niedzielę nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy odbyły się I Towarzyskie Zawody Wędkarskie Powiatu Dąbrowskiego o Puchar Starosty. Organizatorem imprezy było Koło Polskiego związku Wędkarskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie, natomiast patronat honorowy objął Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski.

Impreza rozpoczęła się o godz. 7.00 rano od zbiórki i losowania stanowisk. Zawody potrwały do godziny 12.00. Zwycięzcą został Pan Buchaniec Piotr ( na zdj.) z Koła PZW Dąbrowa Tarnowska, natomiast kolejne miejsca przypadły: Podosek Tadeusz – Koło Szczucin, Borowiak Bogusław – Koło Szczucin, Mendys Jarosław – Koło Dąbrowa Tarnowska, Wawrzoła Andrzej – Koło Dąbrowa Tarnowska, Zuchowicz Andrzej – Koło Szczucin. Na zakończenie imprezy Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski wręczył zwycięzcom puchar i nagrody, natomiast wszystkim uczestnikom okolicznościowe dyplomy za udział w zawodach.

Źródło: inTARnet.pl

W minioną niedzielę nad zalewem w Narożnikach koło Radgoszczy odbyły się I Towarzyskie Zawody Wędkarskie Powiatu Dąbrowskiego o Puchar Starosty. Organizatorem imprezy było Koło Polskiego związku Wędkarskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie, natomiast patronat honorowy objął Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski. Impreza rozpoczęła się o godz. 7.00 rano od zbiórki i losowania stanowisk. Zawody potrwały do godziny 12.00. Zwycięzcą został Pan Buchaniec Piotr ( na zdj.) z Koła PZW Dąbrowa Tarnowska, natomiast kolejne miejsca przypadły: Podosek Tadeusz – Koło Szczucin, Borowiak Bogusław – Koło Szczucin, Mendys Jarosław – Koło Dąbrowa Tarnowska, Wawrzoła Andrzej – Koło Dąbrowa Tarnowska, Zuchowicz Andrzej – Koło Szczucin. Na zakończenie imprezy Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski wręczył zwycięzcom puchar i nagrody, natomiast wszystkim uczestnikom okolicznościowe dyplomy za udział w zawodach. Źródło: inTARnet.pl