Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zawody w mini piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zawody w mini piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zawody w mini piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 29.04. br. na dąbrowskim Orliku przeprowadzone zostały zawody w mini piłce nożnej chłopców w ramach realizacji Powiatowego Szkolnego Kalendarza Sportowego. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z naszych gmin:

S.P. Nr 1 z Dąbrowy Tarnowskiej, S.P. Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej, S.P. z Olesna, S.P. z Mędrzechowa, S.P. ze Szczucina, S.P. z Bolesławia, S.P. z Luszowic.

Mecze rozegrane zostały w grupach, systemem każdy z każdym, 2 x 6 minut .

Grupa A

Bolesław - Mędrzechów 2 : 0

Nr 2 D.T. – Szczucin 0 : 1

Bolesław - Nr 2 D.T. 0 : 2

Mędrzechów - Szczucin 0 : 2

Bolesław - Szczucin 0 : 0

Mędrzechów - Nr 2 D.T. 0 : 2

Do półfinałów przeszli :

I miejsce - Szczucin

II miejsce - Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

Grupa B

Nr 1 D.T. - Olesno 1 : 0

Olesno – Luszowice 2 : 1

Nr 1 D.T. – Luszowice 0 : 1

O kolejności miejsc wyjścia z grupy zadecydowały rzuty karne pomiędzy drużynami z Olesna i Luszowic - wynik

2 : 1 dla Luszowic

Do półfinałów przeszli :

I miejsce - Luszowice

II miejsce – Olesno

Półfinały

Szczucin -Olesno 0 : 1

Luszowice – Nr 2 D.T. 1 : 2

Mecz o III miejsce

Szczucin – Luszowice 1 : 1, rzuty karne 1 : 2 dla Luszowic .

Mecz o I miejsce

Olesno – Nr 2 D.T. 0 : 0 po dogrywce 1 : 0

I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Olesna prowadzona przez Pawła Piotrowicza w składzie: Karol Strycharz, Norbert Szopa, Mariusz Ziemian, Tomasz Owsiak, Przemysław Wnęk, Piotr Kądzielawa, Szymon Kiwior, Krystian Łapa , Krystian Skowron, Eryk Grabka, Bartosz Rodak.

II miejsce S.P. Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej

III miejsce S.P.z Luszowic

IV miejsce S.P. ze Szczucina

Królem strzelców turnieju został Mateusz Proczka (5 bramek) zawodnik drużyny ze S.P. w Szczucinie .

Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."

Nagrody - puchary , medale, dyplomy w imieniu Starosty Pana Tadeusza Kwiatkowskiego wręczał Michał Aksamit – sędzia turnieju, asystowała mu Anna Chmura – sędzia stolikowy.

Dnia 29.04. br. na dąbrowskim Orliku przeprowadzone zostały zawody w mini piłce nożnej chłopców w ramach realizacji Powiatowego Szkolnego Kalendarza Sportowego. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z naszych gmin: S.P. Nr 1 z Dąbrowy Tarnowskiej, S.P. Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej, S.P. z Olesna, S.P. z Mędrzechowa, S.P. ze Szczucina, S.P. z Bolesławia, S.P. z Luszowic. Mecze rozegrane zostały w grupach, systemem każdy z każdym, 2 x 6 minut . Grupa A Bolesław - Mędrzechów 2 : 0 Nr 2 D.T. – Szczucin 0 : 1 Bolesław - Nr 2 D.T. 0 : 2 Mędrzechów - Szczucin 0 : 2 Bolesław - Szczucin 0 : 0 Mędrzechów - Nr 2 D.T. 0 : 2 Do półfinałów przeszli : I miejsce - Szczucin II miejsce - Nr 2 Dąbrowa Tarnowska Grupa B Nr 1 D.T. - Olesno 1 : 0 Olesno – Luszowice 2 : 1 Nr 1 D.T. – Luszowice 0 : 1 O kolejności miejsc wyjścia z grupy zadecydowały rzuty karne pomiędzy drużynami z Olesna i Luszowic - wynik 2 : 1 dla Luszowic Do półfinałów przeszli : I miejsce - Luszowice II miejsce – Olesno Półfinały Szczucin -Olesno 0 : 1 Luszowice – Nr 2 D.T. 1 : 2 Mecz o III miejsce Szczucin – Luszowice 1 : 1, rzuty karne 1 : 2 dla Luszowic . Mecz o I miejsce Olesno – Nr 2 D.T. 0 : 0 po dogrywce 1 : 0 I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Olesna prowadzona przez Pawła Piotrowicza w składzie: Karol Strycharz, Norbert Szopa, Mariusz Ziemian, Tomasz Owsiak, Przemysław Wnęk, Piotr Kądzielawa, Szymon Kiwior, Krystian Łapa , Krystian Skowron, Eryk Grabka, Bartosz Rodak. II miejsce S.P. Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej III miejsce S.P.z Luszowic IV miejsce S.P. ze Szczucina Królem strzelców turnieju został Mateusz Proczka (5 bramek) zawodnik drużyny ze S.P. w Szczucinie . Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Nagrody - puchary , medale, dyplomy w imieniu Starosty Pana Tadeusza Kwiatkowskiego wręczał Michał Aksamit – sędzia turnieju, asystowała mu Anna Chmura – sędzia stolikowy.