Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zbiórka darów dla powodzian!!!

Zbiórka darów dla powodzian!!!

Zbiórka darów dla powodzian!!!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w dniu 21 maja 2010 roku (piątek) w godzinach od 7.30 do 13.00 przeprowadzi zbiórkę darów dla powodzian z Gminy Szczucin. Zgodnie z informacją uzyskaną od Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczucinie najbardziej potrzebne są: odzież, sucha żywność z długim terminem spożycia, środki czystości i higieny. Dary można składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej - Sala Obrad.
Osoby, które chcą pomóc powodzianom mogą się kontaktować z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr tel. 14 642-44-15 w godz. od 7.30 do 15.30.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w dniu 21 maja 2010 roku (piątek) w godzinach od 7.30 do 13.00 przeprowadzi zbiórkę darów dla powodzian z Gminy Szczucin. Zgodnie z informacją uzyskaną od Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczucinie najbardziej potrzebne są: odzież, sucha żywność z długim terminem spożycia, środki czystości i higieny. Dary można składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej - Sala Obrad.Osoby, które chcą pomóc powodzianom mogą się kontaktować z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr tel. 14 642-44-15 w godz. od 7.30 do 15.30.