1. Zbiórka darów rzeczowych dla miasta partnerskiego Bałta na Ukrainie

Zbiórka darów rzeczowych dla miasta partnerskiego Bałta na Ukrainie

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego,

Rzeczy najbardziej potrzebne dla mieszkańców Ukrainy to:
– materiały opatrunkowe, medyczne, apteczki indywidualne,
- żywność z długim terminem przydatności,
- środki higieniczne,
– śpiwory, materace, kołdry termoochronne,
– agregaty prądotwórcze, baterie, latarki, akumulatory przenośne (powerbanki),
– sprzęt dla strażaków.

Miejsce zbiórki:

- 601-968-965 - telefon czynny całodobowo
- adres e-mail: pczk@powiatdabrowski.pl

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego, w związku z wydarzeniami na Ukrainie, solidaryzując się z naszymi sąsiadami jak również mieszkańcami partnerskiego miasta Bałta chcemy wesprzeć Ich w tym trudnym czasie. Dlatego od poniedziałku 7 marca 2022 roku Powiat Dąbrowski prowadzi zbiórkę pomocy rzeczowej dla miasta partnerskiego Bałta, które położone jest w obwodzie odeskim. Jesteśmy w stałym kontakcie z Burmistrzem tego miasta. Rzeczy najbardziej potrzebne dla mieszkańców Ukrainy to:– materiały opatrunkowe, medyczne, apteczki indywidualne,- żywność z długim terminem przydatności,- środki higieniczne,– śpiwory, materace, kołdry termoochronne,– agregaty prądotwórcze, baterie, latarki, akumulatory przenośne (powerbanki),– sprzęt dla strażaków. Miejsce zbiórki: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej (sala narad) ul. Berka Joselewicza 5 - w godzinach pracy urzędu. Telefony kontaktowe bezpośrednie do Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego:- 14 642-24-31 wew. 252, 253 - czynne poniedziałek od godziny 8.00 do godziny 16.00, wtorek - piątek od godziny 7.30 do godziny 15.30- 601-968-965 - telefon czynny całodobowo- adres e-mail: pczk@powiatdabrowski.pl Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom powiatu za solidarność, okazaną i deklarowaną pomoc.