Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zbiórka społeczna na respirator dla dąbrowskiego szpitala

Zbiórka społeczna na respirator dla dąbrowskiego szpitala

Zbiórka społeczna na respirator dla dąbrowskiego szpitala

„Zrzutka” prowadzona jest w porozumieniu ze szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowską Organizacją Turystyczną i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla naszego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (miasto Tarnów i powiaty brzeski, dąbrowski oraz tarnowski).

Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest niezbędny. Szpital Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej zorientował się w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie zakup Respiratora wysokiej klasy Puritan Bennett 980, którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto.

Środki finansowe można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej https://zrzutka.pl

Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie.

„Zrzutka” prowadzona jest w porozumieniu ze szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowską Organizacją Turystyczną i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla naszego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (miasto Tarnów i powiaty brzeski, dąbrowski oraz tarnowski). Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest niezbędny. Szpital Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej zorientował się w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie zakup Respiratora wysokiej klasy Puritan Bennett 980, którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto. Środki finansowe można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej https://zrzutka.pl Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie.