Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 29 stycznia w całym kraju, poza jego granicami, co oczywiste – również w Dąbrowie Tarnowskiej i na terenie powiatu będzie prowadzona kwesta do puszek wolontariuszy. Zarejestrowano na tym terenie dwa sztaby: w Szczucinie i obejmujący większe miejscowości w powiecie, poza Szczucinem oraz gminę Dąbrowa Tarnowska – działający pod opieką Dąbrowskiego Domu Kultury. W sztabie dąbrowskim jest blisko setka wolontariuszy.

Odbyły się już rekordowe turnieje sportowe (siatkówka, halowa piłka nożna), atrakcyjnie zapowiada się finałowy niedzielny koncert w sali kinowej DDK. Rozpocznie się o godz.16:00 (wcześniej, niż pierwotnie informowaliśmy), wstęp jest wolny, ale do puszki kwestarskiej przyjmowane będą wolne datki. W programie koncertu: aukcja gadżetów WOŚP, występy muzyczne i taneczne, kiermasz ciast upieczonych przez wolontariuszy, loteria fantowa, w której każdy los (za 5 zł) wygrywa, dodatkowo o godz.20:30 na scenie odbędzie się wśród uczestników loterii losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

W pierwszej części koncertu usłyszymy kilka piosenek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzyków Rockowych w Tarnowie, zobaczymy obszerne fragmenty podziwianego ostatnio w kościele parafialnym pięknego programu „Na góralską nutę” w wykonaniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie (uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy, goście specjalni). Następnie wystąpią wokaliści prowadzeni przez Monikę Kutę, formacje taneczne z „Art. Dance Studia Tańca” Maryny Grygorjevej.

O godz.20:00 wystąpi krakowski zespół rockowy „Ospa”. Zaplanowano trzy okienka na akcję gadżetów (17:30, 18:30, 19:30), dodatkowo będzie możliwość licytacji na zakończenie imprezy (około godz.21:40). W kolejnych tekstach będziemy szczegółowo przybliżać elementy wydarzenia.

DDK

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 29 stycznia w całym kraju, poza jego granicami, co oczywiste – również w Dąbrowie Tarnowskiej i na terenie powiatu będzie prowadzona kwesta do puszek wolontariuszy. Zarejestrowano na tym terenie dwa sztaby: w Szczucinie i obejmujący większe miejscowości w powiecie, poza Szczucinem oraz gminę Dąbrowa Tarnowska – działający pod opieką Dąbrowskiego Domu Kultury. W sztabie dąbrowskim jest blisko setka wolontariuszy. Odbyły się już rekordowe turnieje sportowe (siatkówka, halowa piłka nożna), atrakcyjnie zapowiada się finałowy niedzielny koncert w sali kinowej DDK. Rozpocznie się o godz.16:00 (wcześniej, niż pierwotnie informowaliśmy), wstęp jest wolny, ale do puszki kwestarskiej przyjmowane będą wolne datki. W programie koncertu: aukcja gadżetów WOŚP, występy muzyczne i taneczne, kiermasz ciast upieczonych przez wolontariuszy, loteria fantowa, w której każdy los (za 5 zł) wygrywa, dodatkowo o godz.20:30 na scenie odbędzie się wśród uczestników loterii losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych. W pierwszej części koncertu usłyszymy kilka piosenek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzyków Rockowych w Tarnowie, zobaczymy obszerne fragmenty podziwianego ostatnio w kościele parafialnym pięknego programu „Na góralską nutę” w wykonaniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie (uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy, goście specjalni). Następnie wystąpią wokaliści prowadzeni przez Monikę Kutę, formacje taneczne z „Art. Dance Studia Tańca” Maryny Grygorjevej. O godz.20:00 wystąpi krakowski zespół rockowy „Ospa”. Zaplanowano trzy okienka na akcję gadżetów (17:30, 18:30, 19:30), dodatkowo będzie możliwość licytacji na zakończenie imprezy (około godz.21:40). W kolejnych tekstach będziemy szczegółowo przybliżać elementy wydarzenia. DDK