Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelazówce

Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelazówce

Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelazówce

4 lutego 2023 r. w Centrum Kulturalno-Społecznym w Żelazówce odbyło się zebranie sprawozdawcze tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej za ubiegły rok. Uczestniczyli w nim druhowie, członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz zaproszeni goście.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek przekazał jednostce zestaw komputerowy umożliwiający strażakom wykonywanie zadań administracyjnych.

Podczas obrad, które poprowadził Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP w Dąbrowie Tarnowskiej, a zarazem Prezes OSP w Żelazówce Mateusz Barabasz przyjęto plan działalności na ten rok i omówiono sprawy bieżące. Odznaczono również strażaków ochotników za długoletnią służbę.

Prezesowi OSP w Żelazowce składamy gratulacje za uzyskane absolutorium za 2022 rok.

4 lutego 2023 r. w Centrum Kulturalno-Społecznym w Żelazówce odbyło się zebranie sprawozdawcze tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej za ubiegły rok. Uczestniczyli w nim druhowie, członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz zaproszeni goście. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek przekazał jednostce zestaw komputerowy umożliwiający strażakom wykonywanie zadań administracyjnych. Podczas obrad, które poprowadził Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP w Dąbrowie Tarnowskiej, a zarazem Prezes OSP w Żelazówce Mateusz Barabasz przyjęto plan działalności na ten rok i omówiono sprawy bieżące. Odznaczono również strażaków ochotników za długoletnią służbę. Prezesowi OSP w Żelazowce składamy gratulacje za uzyskane absolutorium za 2022 rok.