Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zespół Pectus zagra bożonarodzeniowy koncert „Bracia patrzcie jeno” w Dąbrowie Tarnowskiej

Zespół Pectus zagra bożonarodzeniowy koncert „Bracia patrzcie jeno” w Dąbrowie Tarnowskiej

Zespół Pectus zagra bożonarodzeniowy koncert „Bracia patrzcie jeno” w Dąbrowie Tarnowskiej
12 października Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, a zarazem przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego odebrał czek potwierdzający przyznanie dotacji w wysokości 45 tys. zł w ramach II edycji konkursu „Mecenat Małopolski”.
 
Stowarzyszenie otrzymało wsparcie finansowe na organizację koncertu kolęd Zespołu Pectus pt. "Bracia patrzcie jeno", który odbędzie się 27 grudnia 2023 r. o godz. 19:00 w Kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.
 
Już dziś serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe świąteczne wydarzenie! Nie może Was na nim zabraknąć!
 
Dotację w wysokości 20 tys. zł otrzymało również Stowarzyszenie Clave de Sol na "Rozwój wokalny Clave de Sol i Unisono ze Szczucina".
 
12 października Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, a zarazem przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego odebrał czek potwierdzający przyznanie dotacji w wysokości 45 tys. zł w ramach II edycji konkursu „Mecenat Małopolski”.   Stowarzyszenie otrzymało wsparcie finansowe na organizację koncertu kolęd Zespołu Pectus pt. "Bracia patrzcie jeno", który odbędzie się 27 grudnia 2023 r. o godz. 19:00 w Kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.   Już dziś serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe świąteczne wydarzenie! Nie może Was na nim zabraknąć!   Dotację w wysokości 20 tys. zł otrzymało również Stowarzyszenie Clave de Sol na "Rozwój wokalny Clave de Sol i Unisono ze Szczucina".   fot. UMWM