1. Zgłoś drużynę do udziału w Turnieju z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W załączeniu:

Regulamin Turnieju

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają amatorskie drużyny z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w VII Powiatowym Turnieju w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Turniej (organizowany z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja) rozegrany zostanie 25 kwietnia 2015 r. (sobota) na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 13:30.    Drużyny pragnące wziąć udział w Turnieju powinny zgłosić swoje uczestnictwo w terminie do 17 kwietnia 2015 r. na adres e-mail: zdrowie@powiatdabrowski.pl lub telefonicznie na numer telefonu 14/642-24-31 wewn. 243. W załączeniu: Regulamin Turnieju Formularz zgłoszeniowy Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju.