Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Zielona Niedziela” - najpierw na Powiślu

„Zielona Niedziela” - najpierw na Powiślu

„Zielona Niedziela” - najpierw na Powiślu

Niedawno zakończył się program „Pierwsza Dopłata Bezpośrednia", w ramach którego przeszkoleni doradcy pomagali rolnikom z regionu w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe. Zainteresowanie tematem wśród rolników oczywiście nie zgasło po zamknięciu projektu. Platforma Obywatelska rozpoczyna więc w oparciu o osoby biorące udział w programie - akcję pod nazwą „Zielona Niedziela". Inauguruje ją na Powiślu już w najbliższą niedzielę.

Wykorzystując pomoc parafialnych oddziałów Caritas oraz życzliwość proboszczów, począwszy od najbliższej niedzieli doradcy, którzy obecnie w większości pracują w urzędach gmin, agencjach rolnych oraz dla samorządu rolniczego - będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie wypełniania wniosków o dopłaty obszarowe na terenie gmin z powiatów dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i tarnowskiego. Doradcy będą na miejscu posiadać niezbędne formularze do wypełnienia przez rolników oraz dokumentację ewidencyjną gmin.
Inauguracja „Zielonej Niedzieli" odbędzie się 23 maja br. na terenie trzech gmin Powiśla Dąbrowskiego: Olesno, Gręboszów i Bolesław w parafiach:
1. Zalipie
2. Gręboszów
3. Bolesław

Podczas kolejnych „Zielonych Niedziel" doradcy pracować będą na terenie powiatu tarnowskiego (30 maja), brzeskiego (6 czerwca) i bocheńskiego (6 czerwca)
W każdej parafii „Zielona Niedziela" odbywać się będzie w godzinach 8.30 – 14.00. Koordynatorem akcji „Zielonych Niedziel" jest pani Urszula Gacek – kandydat Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: inTARnet.pl

Niedawno zakończył się program „Pierwsza Dopłata Bezpośrednia", w ramach którego przeszkoleni doradcy pomagali rolnikom z regionu w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe. Zainteresowanie tematem wśród rolników oczywiście nie zgasło po zamknięciu projektu. Platforma Obywatelska rozpoczyna więc w oparciu o osoby biorące udział w programie - akcję pod nazwą „Zielona Niedziela". Inauguruje ją na Powiślu już w najbliższą niedzielę. Wykorzystując pomoc parafialnych oddziałów Caritas oraz życzliwość proboszczów, począwszy od najbliższej niedzieli doradcy, którzy obecnie w większości pracują w urzędach gmin, agencjach rolnych oraz dla samorządu rolniczego - będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie wypełniania wniosków o dopłaty obszarowe na terenie gmin z powiatów dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i tarnowskiego. Doradcy będą na miejscu posiadać niezbędne formularze do wypełnienia przez rolników oraz dokumentację ewidencyjną gmin.Inauguracja „Zielonej Niedzieli" odbędzie się 23 maja br. na terenie trzech gmin Powiśla Dąbrowskiego: Olesno, Gręboszów i Bolesław w parafiach:1. Zalipie2. Gręboszów3. Bolesław Podczas kolejnych „Zielonych Niedziel" doradcy pracować będą na terenie powiatu tarnowskiego (30 maja), brzeskiego (6 czerwca) i bocheńskiego (6 czerwca)W każdej parafii „Zielona Niedziela" odbywać się będzie w godzinach 8.30 – 14.00. Koordynatorem akcji „Zielonych Niedziel" jest pani Urszula Gacek – kandydat Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Źródło: inTARnet.pl