Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmarł por. w st. spocz. mgr inż. Józef Stalmach Dowódca JS 3059

Zmarł por. w st. spocz. mgr inż. Józef Stalmach Dowódca JS 3059

Zmarł por. w st. spocz. mgr inż. Józef Stalmach Dowódca JS 3059

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę, 19 czerwca 2016 r. po ciężkiej chorobie, przeżywszy 64 lata, zmarł por. w st. spocz. mgr inż. Józef Stalmach.

Był oficerem Wojska Polskiego, absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej.

W 2014 roku reaktywował w Dąbrowie Tarnowskiej Jednostkę Strzelecką „Strzelec", kontynuując tradycje słynnych Strzelców Marszałka Józefa Piłsudskiego sprzed I wojny światowej i masowej organizacji przed 1939 roku. Był Prezesem Stowarzyszenia Jednostka Strzelecka "Strzelec" JS 3059 Dąbrowa Tarnowska im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego, organizacji edukacyjnej, patriotycznej, wychowawczej i obronnej.

Jako Dowódca JS 3059 Dąbrowa Tarnowska, aktywnie uczestniczył w obchodach świąt i rocznic narodowych oraz apelach poległych organizowanych w powiecie dąbrowskim, pielęgnując narodowe tradycje.

Uroczystości pogrzebowe ŚP. Józefa Stalmacha odbędą się w Dąbrowie Tarnowskiej w najbliższy wtorek, tj. 21 czerwca 2016 r.

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 1600 w Kaplicy Cmentarnej.

Rodzinie i przyjaciołom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

mags

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę, 19 czerwca 2016 r. po ciężkiej chorobie, przeżywszy 64 lata, zmarł por. w st. spocz. mgr inż. Józef Stalmach. Był oficerem Wojska Polskiego, absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej. W 2014 roku reaktywował w Dąbrowie Tarnowskiej Jednostkę Strzelecką „Strzelec", kontynuując tradycje słynnych Strzelców Marszałka Józefa Piłsudskiego sprzed I wojny światowej i masowej organizacji przed 1939 roku. Był Prezesem Stowarzyszenia Jednostka Strzelecka "Strzelec" JS 3059 Dąbrowa Tarnowska im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego, organizacji edukacyjnej, patriotycznej, wychowawczej i obronnej. Jako Dowódca JS 3059 Dąbrowa Tarnowska, aktywnie uczestniczył w obchodach świąt i rocznic narodowych oraz apelach poległych organizowanych w powiecie dąbrowskim, pielęgnując narodowe tradycje. Uroczystości pogrzebowe ŚP. Józefa Stalmacha odbędą się w Dąbrowie Tarnowskiej w najbliższy wtorek, tj. 21 czerwca 2016 r. Msza Święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 1600 w Kaplicy Cmentarnej. Rodzinie i przyjaciołom Zmarłego składamy wyrazy współczucia. mags