Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmiana na stanowisku dyrektora w ZSP w Szczucinie

Zmiana na stanowisku dyrektora w ZSP w Szczucinie

Zmiana na stanowisku dyrektora w ZSP w Szczucinie

W dniu 1czerwca 2010r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, odbył się uroczysty apel z okazji objęcia funkcji dyrektora szkoły, przez pana Jana Gierę, który 16 kwietnia br. wygrał przeprowadzony na to stanowisko konkurs. Przybyły na tą uroczystość Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, podziękował za dotychczasowe pełnienie funkcji dyrektora ZSP, pani Monice Kosińskiej, życząc pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Gratulując nowemu dyrektorowi objęcia tej odpowiedzialnej funkcji, Starosta życzył panu Janowi Gierze w nadchodzącej kadencji, powodzenia i udanej współpracy, zarówno z gronem pedagogicznym jak również z całym środowiskiem szkolnym.

W dniu 1czerwca 2010r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, odbył się uroczysty apel z okazji objęcia funkcji dyrektora szkoły, przez pana Jana Gierę, który 16 kwietnia br. wygrał przeprowadzony na to stanowisko konkurs. Przybyły na tą uroczystość Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, podziękował za dotychczasowe pełnienie funkcji dyrektora ZSP, pani Monice Kosińskiej, życząc pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Gratulując nowemu dyrektorowi objęcia tej odpowiedzialnej funkcji, Starosta życzył panu Janowi Gierze w nadchodzącej kadencji, powodzenia i udanej współpracy, zarówno z gronem pedagogicznym jak również z całym środowiskiem szkolnym.