Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji

31 stycznia 2020 roku w budynku Ośrodka Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Roberta Dudka. Wydarzenie rozpoczęło się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robertowi Strzeleckiemu.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk a także wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu dąbrowskiego. Ponadto w uroczystej zbiórce uczestniczyli: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej kom. Jarosław Kmieć, Komendanci Miejscy i Powiatowi garnizonu małopolskiego, przedstawiciele prokuratury, Diecezjalny Duszpasterz Policji ksiądz prof. dr hab. Stanisław Sojka, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej st. bryg. Krzysztof Kolarczyk, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy dąbrowskiej komendy policji.

Po uroczystym pożegnaniu się ze sztandarem jednostki mł. insp. Robert Dudek zwrócił się do zebranych gości, dziękując wszystkim za współpracę. Wyrazy uznania za służbę na rzecz bezpieczeństwa publicznego i podziękowania przekazał komendantowi insp. Robert Strzelecki I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Słowa wdzięczności dla mł. insp. Roberta Dudka oraz wszystkich zebranych na uroczystości złożył Poseł na Sejm PR Wiesław Krajewski. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu władz samorządowych wręczył ustępującemu komendantowi okolicznościowy list oraz podziękował za codzienną, rzetelną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego.

Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej objął kom. Jarosław Kmieć. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku.

KPP w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

31 stycznia 2020 roku w budynku Ośrodka Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Roberta Dudka. Wydarzenie rozpoczęło się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robertowi Strzeleckiemu. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk a także wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu dąbrowskiego. Ponadto w uroczystej zbiórce uczestniczyli: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej kom. Jarosław Kmieć, Komendanci Miejscy i Powiatowi garnizonu małopolskiego, przedstawiciele prokuratury, Diecezjalny Duszpasterz Policji ksiądz prof. dr hab. Stanisław Sojka, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej st. bryg. Krzysztof Kolarczyk, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy dąbrowskiej komendy policji. Po uroczystym pożegnaniu się ze sztandarem jednostki mł. insp. Robert Dudek zwrócił się do zebranych gości, dziękując wszystkim za współpracę. Wyrazy uznania za służbę na rzecz bezpieczeństwa publicznego i podziękowania przekazał komendantowi insp. Robert Strzelecki I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Słowa wdzięczności dla mł. insp. Roberta Dudka oraz wszystkich zebranych na uroczystości złożył Poseł na Sejm PR Wiesław Krajewski. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu władz samorządowych wręczył ustępującemu komendantowi okolicznościowy list oraz podziękował za codzienną, rzetelną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej objął kom. Jarosław Kmieć. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku. KPP w Dąbrowie Tarnowskiej/gd