Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmieniamy się dla klientów! Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Transportu naszego urzędu

Zmieniamy się dla klientów! Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Transportu naszego urzędu

Zmieniamy się dla klientów! Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji i Transportu naszego urzędu

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej został uruchomiony nowy system kolejkowy. Petent, który przyjdzie do urzędu w celu m.in. rejestracji pojazdu, wymiany dowodu rejestracyjnego i odbioru prawo jazdy będzie musiał pobrać bilet z nr z biletomatu, który znacznie usprawni załatwienie jego sprawy.

Ogromną zaletą wprowadzenia systemu kolejkowego jest umożliwienie elastycznego zarządzania ruchem petentów, co znacznie polepszy czas i jakość obsługi. Będzie można również zarezerwować wizytę przez Internet.

W dniu dzisiejszym pracownicy tego wydziału przeszli szkolenie z obsługi nowego systemu obsługi.

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej został uruchomiony nowy system kolejkowy. Petent, który przyjdzie do urzędu w celu m.in. rejestracji pojazdu, wymiany dowodu rejestracyjnego i odbioru prawo jazdy będzie musiał pobrać bilet z nr z biletomatu, który znacznie usprawni załatwienie jego sprawy. Ogromną zaletą wprowadzenia systemu kolejkowego jest umożliwienie elastycznego zarządzania ruchem petentów, co znacznie polepszy czas i jakość obsługi. Będzie można również zarezerwować wizytę przez Internet. W dniu dzisiejszym pracownicy tego wydziału przeszli szkolenie z obsługi nowego systemu obsługi.