Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmodernizowane pomieszczenia Rewiru Dzielnicowych dąbrowskiej jednostki Policji

Zmodernizowane pomieszczenia Rewiru Dzielnicowych dąbrowskiej jednostki Policji

Zmodernizowane pomieszczenia Rewiru Dzielnicowych dąbrowskiej jednostki Policji

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej korzystają już z wyremontowanych i odpowiednio wyposażonych pomieszczeń służbowych, przystosowanych do obsługi mieszkańców.

Dotychczasowe pomieszczenie zostało przebudowane, wyposażone w nowe meble i przystosowane do pełnienia służby dzielnicowego przez sześciu funkcjonariuszy. Inwestycja ta znacznie poprawi komfort pełnionej przez nich służby i ułatwi obsługę petentów.

Remont wyniósł 110 tysięcy złotych i był możliwy do wykonania, dzięki środkom przekazanym przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego.

Oddanie do użytku wyremontowanego pomieszczenia odbyło się w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka oraz Przewodniczącej Rady Powiatu dr Marty Chrabąszcz, a także Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podinsp. Jarosława Kmiecia i podinsp. Bogusława Wiklika Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej korzystają już z wyremontowanych i odpowiednio wyposażonych pomieszczeń służbowych, przystosowanych do obsługi mieszkańców. Dotychczasowe pomieszczenie zostało przebudowane, wyposażone w nowe meble i przystosowane do pełnienia służby dzielnicowego przez sześciu funkcjonariuszy. Inwestycja ta znacznie poprawi komfort pełnionej przez nich służby i ułatwi obsługę petentów. Remont wyniósł 110 tysięcy złotych i był możliwy do wykonania, dzięki środkom przekazanym przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego. Oddanie do użytku wyremontowanego pomieszczenia odbyło się w obecności Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka oraz Przewodniczącej Rady Powiatu dr Marty Chrabąszcz, a także Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podinsp. Jarosława Kmiecia i podinsp. Bogusława Wiklika Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. fot. KPP w Dąbrowie Tarnowskiej