Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Znów ponad 10 tysięcy

Znów ponad 10 tysięcy

Znów ponad 10 tysięcy

Ponad 10 tysięcy dolarów dochodu przyniosła kolejna, czwarta już "Zabawa Dąbrowiaków", zorganizowana w Chicago przez Polonusów, pochodzących z Dąbrowy Tarnowskiej. 
Najwięcej pieniędzy, podobnie jak w latach ubiegłych, trafi na konta wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka. Wsparcie zyskają także między innymi podopieczni Stowarzyszenia \\\"Pomocna dłoń\\\". W ciągu czterech lat nie zrzeszeni Dąbrowiacy z Chicago, do których z całą pewnością zaliczyć się może każdy uczestnik dorocznej imprezy, przekazali do swojej rodzinnej miejscowości już ponad 35 tysięcy dolarów.

Źródło: Nowy Kurier Dąbrowski

Ponad 10 tysięcy dolarów dochodu przyniosła kolejna, czwarta już "Zabawa Dąbrowiaków", zorganizowana w Chicago przez Polonusów, pochodzących z Dąbrowy Tarnowskiej.  Najwięcej pieniędzy, podobnie jak w latach ubiegłych, trafi na konta wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka. Wsparcie zyskają także między innymi podopieczni Stowarzyszenia \\\"Pomocna dłoń\\\". W ciągu czterech lat nie zrzeszeni Dąbrowiacy z Chicago, do których z całą pewnością zaliczyć się może każdy uczestnik dorocznej imprezy, przekazali do swojej rodzinnej miejscowości już ponad 35 tysięcy dolarów. Źródło: Nowy Kurier Dąbrowski