Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Znamy już wyniki konkursu Powiat w obiektywie!

Znamy już wyniki konkursu Powiat w obiektywie!

Znamy już wyniki konkursu Powiat w obiektywie!

Znamy już wyniki konkursu fotograficznego Powiat w obiektywie!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace.


Jury w składzie, Marek Kopia Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego, Joanna Ohratka Sekretarz Powiatu Dąbrowskiego i Grzegorz Olearczyk Z-ca Naczelnika Wydz. Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej dokonało wyboru laureatów konkursu.


I miejsce - Andrzej Bzduła "Zachód słońca Dąbrowa Tarnowska"

II miejsce - Wojciech Domagała "Ale kolorowo Dąbrowa Tarnowska"

III miejsce - Barbara Drąg "Most Breń"

Wyróżnienie - Winicjusz Rucki "Polowanie Okręg"


Gratulujemy!!! Osoby nagrodzone prosimy o kontakt pod nr. tel. 14 642 24 31 wew. 247


Wszystkich uczestników konkursu zachęcamy do udziału w warsztatach fotograficznych w ramach projektu "Powiat Dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane" realizowanego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Warsztaty odbędą się w Centrum Polonii w Brniu 29 grudnia 2015 roku. Start o godzinie 15:00 WSTĘP WOLNY

files/aktualnosci/2015/12_grudzien/11_Znamy_juz_wyniki_konkursu_Powiat_w_obiektywie/32.jpg

Fot. Andrzej Bzduła

Znamy już wyniki konkursu fotograficznego Powiat w obiektywie!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace. Jury w składzie, Marek Kopia Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego, Joanna Ohratka Sekretarz Powiatu Dąbrowskiego i Grzegorz Olearczyk Z-ca Naczelnika Wydz. Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej dokonało wyboru laureatów konkursu. I miejsce - Andrzej Bzduła "Zachód słońca Dąbrowa Tarnowska" II miejsce - Wojciech Domagała "Ale kolorowo Dąbrowa Tarnowska" III miejsce - Barbara Drąg "Most Breń" Wyróżnienie - Winicjusz Rucki "Polowanie Okręg" Gratulujemy!!! Osoby nagrodzone prosimy o kontakt pod nr. tel. 14 642 24 31 wew. 247 Wszystkich uczestników konkursu zachęcamy do udziału w warsztatach fotograficznych w ramach projektu "Powiat Dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane" realizowanego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Warsztaty odbędą się w Centrum Polonii w Brniu 29 grudnia 2015 roku. Start o godzinie 15:00 WSTĘP WOLNY Fot. Andrzej Bzduła