Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Znamy wyniki konkursu ekologicznego

Znamy wyniki konkursu ekologicznego

Znamy wyniki konkursu ekologicznego

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny, pn. „Upcyclingowy pożeracz nakrętek” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Zadaniem dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było wykonanie pożeracza nakrętek z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów.

Do organizatora wpłynęło 26 prac.

Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 17 czerwca 2022 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna  pracy), funkcjonalność oraz zgodność z tematyką konkursu.

Do finału, który odbędzie się w dniu 22 czerwca 2022 roku o godzinie 10.00 w Centrum Polonii w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów:

W kategorii Szkoły Podstawowe (klasy I-III):

 • Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, klasa II;
 • Szkoła Podstawowa w Lasówce Chorąskiej, klasa I;
 • Szkoła Podstawowa w Lasówce Chorąskiej, klasa III;
 • Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym, klasa II;
 • Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, klasa II;
 • Szkoła Podstawowa w Szczucinie, klasa II b.

W kategorii Przedszkola:

 • Przedszkole w Nieczajnie Górnej; grupa „Mali Odkrywcy”;
 • Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, oddział przedszkolny, grupa „Wesołe literki”;
 • Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, grupa „Słoneczka”;
 • Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, grupa „Króliczki”;
 • Przedszkole Publiczne w Oleśnie, grupa „Wróbelka Elemelka”;
 • Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, oddział przedszkolny, grupa „Kolorowe nutki”.

Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Upcyclingowy pożeracz nakrętek” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.

 

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje zadanie
pn. UPCYCLINGOWY POŻERACZ NAKRĘTEK współfinasowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Koszt kwalifikowalny zadania: 14 900,00 zł

Kwota dotacji: 10 400,00

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego informuje, że rozstrzygnięto konkurs ekologiczny, pn. „Upcyclingowy pożeracz nakrętek” współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zadaniem dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego było wykonanie pożeracza nakrętek z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Do organizatora wpłynęło 26 prac. Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 17 czerwca 2022 roku dokonała oceny złożonych prac według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne (m.in. oryginalność pomysłu, estetyka, atrakcyjność wizualna  pracy), funkcjonalność oraz zgodność z tematyką konkursu. Do finału, który odbędzie się w dniu 22 czerwca 2022 roku o godzinie 10.00 w Centrum Polonii w Brniu zostały zakwalifikowane zespoły z największą liczbą punktów: W kategorii Szkoły Podstawowe (klasy I-III): Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, klasa II; Szkoła Podstawowa w Lasówce Chorąskiej, klasa I; Szkoła Podstawowa w Lasówce Chorąskiej, klasa III; Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym, klasa II; Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, klasa II; Szkoła Podstawowa w Szczucinie, klasa II b. W kategorii Przedszkola: Przedszkole w Nieczajnie Górnej; grupa „Mali Odkrywcy”; Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, oddział przedszkolny, grupa „Wesołe literki”; Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, grupa „Słoneczka”; Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, grupa „Króliczki”; Przedszkole Publiczne w Oleśnie, grupa „Wróbelka Elemelka”; Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej, oddział przedszkolny, grupa „Kolorowe nutki”. Wszystkim uczniom konkursu ekologicznego, pn. „Upcyclingowy pożeracz nakrętek” serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych prac, a opiekunom za zachęcenie dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu.   Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje zadanie pn. UPCYCLINGOWY POŻERACZ NAKRĘTEK współfinasowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Koszt kwalifikowalny zadania: 14 900,00 zł Kwota dotacji: 10 400,00