1. Znamy zwycięzców powiatowej Licealiady w pływaniu

Znamy zwycięzców powiatowej Licealiady w pływaniu

WYNIKI DZIEWCZĄT:

w kategorii pływanie stylem dowolnym:

I miejsce Karolina Wenc  z czasem  36,73 (ZSP Nr 1 w D.T.)

II miejsce  Sylwia Król z czasem  44,28 (ZSP Nr 1 w D.T.)

III miejsce Małgorzata Sitko z czasem 56,98 (ZSP Nr 1 w D.T.)

w kategorii pływanie stylem klasycznym:

I miejsce Justyna Zych  z czasem 57,71 (ZSP Nr 1 w D.T.)

II miejsce Patrycja Kapuścińska  z czasem 1 :05,01 (ZSP Nr 1 w D.T.)

III miejsce Gabriela Małysiak z czasem 1:05,90 (ZSP Nr 2 w D.T.)

w kategorii pływanie stylem grzbietowym:

I miejsce Anna Łucek  z czasem 56,22 (ZSP Nr 1 w D.T.)

II miejsce Paulina Kucemba  z czasem 1 :08,01 (ZSP Nr 1 w D.T.)

III miejsce  Agnieszka Juras  z czasem 1: 13,86 (ZSP Nr 1 w D.T.)

WYNIKI CHŁOPCÓW:

w kategorii pływanie stylem klasycznym

I miejsce Grzegorz Pikul z czasem 40,39 (ZSP Nr 2 w D.T.)

II miejsce Jakub Dybowski  z czasem 40,40 (ZSP Nr 1 w D.T.)

III miejsce  Dawid  Kogut  z czasem56,20 (ZSP Nr 2 w D.T.)

w kategorii pływanie stylem grzbietowym:

I miejsce  Dariusz Snopek   z czasem  44,91 (ZSP Nr 2 w D.T.)

II miejsce Łukasz Toczek   z czasem  49,45 (ZSP Nr 2 w D.T.)

III miejsce Łukasz  Półchłopek z czasem 54,44 (ZSP Nr 1 w D.T.)

w kategorii pływanie delfinem

I miejsce Patryk Orwat z czasem  34,14 (ZSP Nr 1 w D.T.)

w kategorii pływanie stylem dowolnym:

I miejsce Grzegorz Giera z czasem  29,12 (ZSP Nr 1 w D.T.)

II miejsce Kamil Lelek z czasem 34,30 (ZSP Nr 1 w D.T.)

III miejsce Maksymilian Garbarz z czasem 34,82 (ZSP w Brniu)

Nagrody wręczali sędziowie zawodów  Agnieszka Golemo  i Łukasz Świętochowski.

W dniu dzisiejszym na Krytej Pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody pływackie w ramach powiatowej Licealiady. Zawodnicy, walczący o awans  do  zawodów  wojewódzkich mieli do pokonania  dystans 50 m stylem  grzbietowym, delfinem, klasycznym i dowolnym. WYNIKI DZIEWCZĄT: w kategorii pływanie stylem dowolnym: I miejsce Karolina Wenc  z czasem  36,73 (ZSP Nr 1 w D.T.) II miejsce  Sylwia Król z czasem  44,28 (ZSP Nr 1 w D.T.) III miejsce Małgorzata Sitko z czasem 56,98 (ZSP Nr 1 w D.T.) w kategorii pływanie stylem klasycznym: I miejsce Justyna Zych  z czasem 57,71 (ZSP Nr 1 w D.T.) II miejsce Patrycja Kapuścińska  z czasem 1 :05,01 (ZSP Nr 1 w D.T.) III miejsce Gabriela Małysiak z czasem 1:05,90 (ZSP Nr 2 w D.T.) w kategorii pływanie stylem grzbietowym: I miejsce Anna Łucek  z czasem 56,22 (ZSP Nr 1 w D.T.) II miejsce Paulina Kucemba  z czasem 1 :08,01 (ZSP Nr 1 w D.T.) III miejsce  Agnieszka Juras  z czasem 1: 13,86 (ZSP Nr 1 w D.T.) WYNIKI CHŁOPCÓW: w kategorii pływanie stylem klasycznym I miejsce Grzegorz Pikul z czasem 40,39 (ZSP Nr 2 w D.T.) II miejsce Jakub Dybowski  z czasem 40,40 (ZSP Nr 1 w D.T.) III miejsce  Dawid  Kogut  z czasem56,20 (ZSP Nr 2 w D.T.) w kategorii pływanie stylem grzbietowym: I miejsce  Dariusz Snopek   z czasem  44,91 (ZSP Nr 2 w D.T.) II miejsce Łukasz Toczek   z czasem  49,45 (ZSP Nr 2 w D.T.) III miejsce Łukasz  Półchłopek z czasem 54,44 (ZSP Nr 1 w D.T.) w kategorii pływanie delfinem I miejsce Patryk Orwat z czasem  34,14 (ZSP Nr 1 w D.T.) w kategorii pływanie stylem dowolnym: I miejsce Grzegorz Giera z czasem  29,12 (ZSP Nr 1 w D.T.) II miejsce Kamil Lelek z czasem 34,30 (ZSP Nr 1 w D.T.) III miejsce Maksymilian Garbarz z czasem 34,82 (ZSP w Brniu) W pływaniu drużynowym "Sztafety 8 x 50 m" – w kategorii chłopców startowały 2 drużyny: reprezentujące ZSP Nr 1 i ZSP Nr 2  w Dąbrowie Tarnowskiej. I miejsce w pływaniu drużynom chłopców wywalczyła reprezentacja ZSP Nr 1 D.T. z czasem  5:23,82Skład  zwycięskiej sztafety chłopców: Grzegorz Giera,  Patryk Orwat, Jakub Dybowski,  Łukasz Półchłopek,  Kamil   Lelek,   Dawid Stec,  Bartłomiej Baran , Łukasz Pagos. I miejsce, a tam samym awanas do zawodów wojewódzkichw pływaniu drużynom dziewcząt zajęła drużyna z ZSP Nr 1 D.T. z czasem 7:42,13. Skład  zwycięskiej sztafety dziewcząt: Justyna Zych, Patrycja Kapuścińska,  Paulina  Kucemba ,  Sylwia Król,  Karolina Wenc,  Małgorzata Sitko,  Anna Łucek,  Agnieszka Juras. Zwycięzcy  z miejsc  I –III   w  każdym stylu  otrzymali  medale, dyplomy i puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej. Nagrody wręczali sędziowie zawodów  Agnieszka Golemo  i Łukasz Świętochowski.