Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zostań jednym z nas - „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”

Zostań jednym z nas - „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”

Zostań jednym z nas - „Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami”

Zastanawiasz się co będziesz robić w wakacje? – spędź je z nami! Jeśli nie byłeś jeszcze w w Wojsku czeka cię 16- dniowe szkolenie podstawowe. Dla osób które w przeszłości składał przysięgę wojskową odbędzie się 8- dniowe szkolenie wyrównawcze.

Forma pełnienia służby, jaką oferuje 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej, jako jedyna pozwala na zbalansowanie służby z życiem osobistym i zawodowym. Szkolenia organizowane w czasie wolnym od nauki, cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów i studentów, ale także nauczycieli oraz rodziców, którzy korzystają z faktu, że ich pociechy w tym czasie przebywają na koloniach, obozach czy też wakacje spędzają u dziadków.

Jak zaznacza st. szer. Galica Dariusz  z 11 Małopolskiej Brygady OT, - Wstąpiłem do Małopolskiej Brygady ponieważ jest to formacja działająca w bezpośrednim sąsiedztwie mojego domu, moich najbliższych, rodziny i znajomych.. Przez rok w czasie intensywnych szkoleń odświeżyłem to, czego nauczyłem się w wojsku przed laty i nabyłem nowych umiejętności (…).To tutaj widzę stojących razem w jednym szeregu katolików, prawosławnych i ateistów, mężczyzn i kobiety… młodych i tych nieco bardziej doświadczonych wiekiem. To tutaj widzę ludzi różnych profesji, recepcjonistów, kucharzy, adwokatów, lekarzy, pracowników i pracodawców. Wszyscy oni mają jeden wspólny mianownik, pragną służyć swoim lokalnym społecznościom, stąd dewiza “Zawsze gotowi, zawsze blisko. .

Szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które ochotnicy odbędą podczas wakacji, zwieńczy uroczysta przysięga wojskowa i tym samym zostaną żołnierzami Wojska Polskiego.

Chcesz wstąpić do 11 MBOT? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym rekrutrem - https://rekruterzy.terytorialsiwp.mil.pl/ ! Wniosek o powołanie możesz złożyć bezpośrednio w  Wojskowym Centrum Rekrutacji lub elektronicznie przez platformę ePUAP.

OFICER PRASOWY 11 MBOT

Zastanawiasz się co będziesz robić w wakacje? – spędź je z nami! Jeśli nie byłeś jeszcze w w Wojsku czeka cię 16- dniowe szkolenie podstawowe. Dla osób które w przeszłości składał przysięgę wojskową odbędzie się 8- dniowe szkolenie wyrównawcze. Forma pełnienia służby, jaką oferuje 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej, jako jedyna pozwala na zbalansowanie służby z życiem osobistym i zawodowym. Szkolenia organizowane w czasie wolnym od nauki, cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów i studentów, ale także nauczycieli oraz rodziców, którzy korzystają z faktu, że ich pociechy w tym czasie przebywają na koloniach, obozach czy też wakacje spędzają u dziadków. Jak zaznacza st. szer. Galica Dariusz  z 11 Małopolskiej Brygady OT, - Wstąpiłem do Małopolskiej Brygady ponieważ jest to formacja działająca w bezpośrednim sąsiedztwie mojego domu, moich najbliższych, rodziny i znajomych.. Przez rok w czasie intensywnych szkoleń odświeżyłem to, czego nauczyłem się w wojsku przed laty i nabyłem nowych umiejętności (…).To tutaj widzę stojących razem w jednym szeregu katolików, prawosławnych i ateistów, mężczyzn i kobiety… młodych i tych nieco bardziej doświadczonych wiekiem. To tutaj widzę ludzi różnych profesji, recepcjonistów, kucharzy, adwokatów, lekarzy, pracowników i pracodawców. Wszyscy oni mają jeden wspólny mianownik, pragną służyć swoim lokalnym społecznościom, stąd dewiza “Zawsze gotowi, zawsze blisko. . Szesnastodniowe szkolenie podstawowe, które ochotnicy odbędą podczas wakacji, zwieńczy uroczysta przysięga wojskowa i tym samym zostaną żołnierzami Wojska Polskiego. Chcesz wstąpić do 11 MBOT? Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym rekrutrem - https://rekruterzy.terytorialsiwp.mil.pl/ ! Wniosek o powołanie możesz złożyć bezpośrednio w  Wojskowym Centrum Rekrutacji lub elektronicznie przez platformę ePUAP. OFICER PRASOWY 11 MBOT źródło. 11 MBOT