Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ZOSTAŃ STRAŻAKIEM PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – OGŁOSZENIE O NABORZE

ZOSTAŃ STRAŻAKIEM PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – OGŁOSZENIE O NABORZE

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że z dniem 11 kwietnia 2011r. rozpoczyna nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysta - funkcjonariusz PSP w służbie przygotowawczej (docelowo Starszy operator sprzętu specjalnego w służbie stałej).

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Komendy lub listownie na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ul. Żabieńska 20, 33-200 Dąbrowa Tarnowska - w terminie do dnia 20 kwietnia 2011r. włącznie w godz. od 9.00 do 15.00 (liczy się data wpływu).


Szczegóły i druki do pobrania w załącznikach poniżej.

Zaświadczenie.doc

Oświadczenie.doc

Ogłoszenie o naborze.pdf

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że z dniem 11 kwietnia 2011r. rozpoczyna nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysta - funkcjonariusz PSP w służbie przygotowawczej (docelowo Starszy operator sprzętu specjalnego w służbie stałej). Wymagane dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Komendy lub listownie na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ul. Żabieńska 20, 33-200 Dąbrowa Tarnowska - w terminie do dnia 20 kwietnia 2011r. włącznie w godz. od 9.00 do 15.00 (liczy się data wpływu). Szczegóły i druki do pobrania w załącznikach poniżej. Zaświadczenie.doc Oświadczenie.doc Ogłoszenie o naborze.pdf