Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnało swoje klasy maturalne

ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnało swoje klasy maturalne

ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnało swoje klasy maturalne

Na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, 30 kwietnia br. odbyło się zakończenie roku szkolnego - dla sześciu klas Liceum Ogólnokształcącego i jednej klasy Technikum Informatycznego. W tym roku edukację kończyło 170 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i 26 abiturientów Technikum Informatycznego.

Podobnie jak w innych szkołach ponadgimnazjalnych, przed akademią zakończenia roku szkolnego, młodzież udała się na msze św. do tutejszego kościoła parafialnego.

Uroczystą akademię otworzyła Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Marta Chrabąszcz, która powitała Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, Przedstawicieli Rady Rodziców: Marię Pikułę i Piotra Kroka oraz grono pedagogiczne i zebraną młodzież.
Następnie głos zabrał Starosta Dąbrowski, który pogratulował młodzieży otrzymania świadectwa ukończenia nauki w szkole średniej.

W dalszej części pani Dyrektor wraz ze Starostą wręczali świadectwa i nagrody uczniom: wyróżnionym w nauce, uczestniczącym w olimpiadach oraz zawodach sportowych a także aktywnie działających w życiu szkoły.

Starosta Dąbrowski ufundował dla wybitnego ucznia specjalną nagrodę, w postaci markowego pióra wiecznego, które wręczył uczennicy klasy III a LO, Agnieszce Leżoń za wzorowe wyniki w nauce ze średnią ocen 5,19 na świadectwie.

Okolicznościowe dyplomy za ofiarną pracę na rzecz szkoły otrzymali również przedstawiciele Rady Rodziców.

Następnym punktem akademii było przekazanie pocztu sztandarowego szkoły uczniom klas młodszych.
Po części oficjalnej młodzież z klas II pod kierunkiem wychowawcy pani Bożeny Białas zaprezentowała występ artystyczny .
Akademię prowadził uczeń - Daniel Węgiel.

Na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, 30 kwietnia br. odbyło się zakończenie roku szkolnego - dla sześciu klas Liceum Ogólnokształcącego i jednej klasy Technikum Informatycznego. W tym roku edukację kończyło 170 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i 26 abiturientów Technikum Informatycznego. Podobnie jak w innych szkołach ponadgimnazjalnych, przed akademią zakończenia roku szkolnego, młodzież udała się na msze św. do tutejszego kościoła parafialnego. Uroczystą akademię otworzyła Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Marta Chrabąszcz, która powitała Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, Przedstawicieli Rady Rodziców: Marię Pikułę i Piotra Kroka oraz grono pedagogiczne i zebraną młodzież.Następnie głos zabrał Starosta Dąbrowski, który pogratulował młodzieży otrzymania świadectwa ukończenia nauki w szkole średniej. W dalszej części pani Dyrektor wraz ze Starostą wręczali świadectwa i nagrody uczniom: wyróżnionym w nauce, uczestniczącym w olimpiadach oraz zawodach sportowych a także aktywnie działających w życiu szkoły. Starosta Dąbrowski ufundował dla wybitnego ucznia specjalną nagrodę, w postaci markowego pióra wiecznego, które wręczył uczennicy klasy III a LO, Agnieszce Leżoń za wzorowe wyniki w nauce ze średnią ocen 5,19 na świadectwie. Okolicznościowe dyplomy za ofiarną pracę na rzecz szkoły otrzymali również przedstawiciele Rady Rodziców. Następnym punktem akademii było przekazanie pocztu sztandarowego szkoły uczniom klas młodszych.Po części oficjalnej młodzież z klas II pod kierunkiem wychowawcy pani Bożeny Białas zaprezentowała występ artystyczny .Akademię prowadził uczeń - Daniel Węgiel.