Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ZSP nr 2 z Certyfikatem Wiarygodnej Szkoły!

ZSP nr 2 z Certyfikatem Wiarygodnej Szkoły!

ZSP nr 2 z Certyfikatem Wiarygodnej Szkoły!

Miło nam poinformować, iż Kapituła Ogólnopolskiego Programu Wiarygodności przyznała Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wyróżnienie Wiarygodnej Szkoły.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi Ranking najlepszych szkół w całej Polsce. Nadany certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę dydaktyczną i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

Celem programu Wiarygodna Szkoła jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.
Uczestnicząc w programie Technikum nr 1 spełniło warunki zawarte w regulaminie i jest w stanie zapewnić właściwy poziom edukacyjny, wychowawczy, a także podjęło szereg działań, które zapewniły bezpieczeństwo swoim uczniom.

Posiadanie certyfikatu sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły zarówno w powiecie dąbrowskim, jak i w całym regionie. Dzięki wyróżnieniu uczestnik programu wzmacnia również swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji oraz podkreśla prestiż szkoły, bezpieczeństwo jego uczniów oraz fakt, że jest ona prowadzona na wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zdobycia wyróżnienia!

files/aktualnosci/2017/05_Maj/19_ZSP_nr_2_z_Certyfikatem_Wiarygodnej_Szkoly/certyfikat.jpg

Awis/mags

Miło nam poinformować, iż Kapituła Ogólnopolskiego Programu Wiarygodności przyznała Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wyróżnienie Wiarygodnej Szkoły. Program Wiarygodna Szkoła stanowi Ranking najlepszych szkół w całej Polsce. Nadany certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania, osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę dydaktyczną i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. Celem programu Wiarygodna Szkoła jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.Uczestnicząc w programie Technikum nr 1 spełniło warunki zawarte w regulaminie i jest w stanie zapewnić właściwy poziom edukacyjny, wychowawczy, a także podjęło szereg działań, które zapewniły bezpieczeństwo swoim uczniom. Posiadanie certyfikatu sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły zarówno w powiecie dąbrowskim, jak i w całym regionie. Dzięki wyróżnieniu uczestnik programu wzmacnia również swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji oraz podkreśla prestiż szkoły, bezpieczeństwo jego uczniów oraz fakt, że jest ona prowadzona na wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zdobycia wyróżnienia! Awis/mags