Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ZSP w Brniu zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną

ZSP w Brniu zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną

ZSP w Brniu zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną

W piątek, 22 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbył się „Dzień Otwarty Szkoły". Na tę okazję uczniowie i nauczyciele zaplanowali wiele atrakcji.

Szkoła gościła wielu gimnazjalistów wraz z opiekunami, którzy przybyli, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną tej placówki na rok szkolny 2016/2017.

Spotkanie z gimnazjalistami rozpoczęło się od wysłuchania mini - koncertu przygotowanego przez szkolny zespół muzyczny i Bogdana Kowala.

Następnie Jarosław Boryczka Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu przedstawił ofertę szkoły i zaprosił do jej zwiedzania.

Uczniowie oprowadzali gimnazjalistów po obiektach szkolnych. Opowiadali o tym, co dzieje się ciekawego w szkole, jak można interesująco spędzić czas po zajęciach i jakie drużyny sportowe działają.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_ZSP_w Brniu_zaprezentowalo_swoja _oferte_edukacyjna/_dzie_otwarty_22-04-2016_20160424_1078341655.jpg

Na korytarzach szkolnych rozstawione były pawilony, w których zaprezentowano typy techników. W pracowniach przedmiotów zawodowych i salach lekcyjnych można było uczestniczyć w przykładowych zajęciach z budownictwa, architektury krajobrazu, programowania w systemie Auto-Cad, historii, języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, matematyki.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_ZSP_w Brniu_zaprezentowalo_swoja _oferte_edukacyjna/_dzie_otwarty_22-04-2016_20160424_1139684260.jpg

Dzięki sprzyjającej aurze odbyły się także zajęcia praktyczne, podczas których przyszli uczniowie mogli spróbować wykonać pomiary niwelatorem oraz zbrojenie. Zwiedzający uczestniczyli również w pokazach nauki jazdy i udzielania pierwszej pomocy. Mogli obejrzeć preparaty pod mikroskopem w sali biologii, a także porozmawiać z uczniami, nauczycielami na temat typu szkoły, którą są zainteresowani.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/27_ZSP_w Brniu_zaprezentowalo_swoja _oferte_edukacyjna/_dzie_otwarty_22-04-2016_20160424_1406042624.jpg

W trakcie zawodów i konkursów chętni mogli spróbować swoich sił oraz pokazać swoje umiejętności sportowe na boisku szkolnym i siłowni.

Gimnazjaliści mogli skorzysta również z poczęstunku w szkolnym bufecie.

Przypominamy, że na rok szkolny 2016/2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu prowadzi nabór do:

  • technikum agrobiznesu
  • technikum architektury krajobrazu
  • technikum budowlane
  • technikum geodezji
  • technikum inżynierii środowiska i melioracji
  • technikum organizacji reklamy
  • wielozawodowej zasadniczej szkoły zawodowej

ZSP w Brniu/MS

W piątek, 22 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbył się „Dzień Otwarty Szkoły". Na tę okazję uczniowie i nauczyciele zaplanowali wiele atrakcji. Szkoła gościła wielu gimnazjalistów wraz z opiekunami, którzy przybyli, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną tej placówki na rok szkolny 2016/2017. Spotkanie z gimnazjalistami rozpoczęło się od wysłuchania mini - koncertu przygotowanego przez szkolny zespół muzyczny i Bogdana Kowala. Następnie Jarosław Boryczka Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu przedstawił ofertę szkoły i zaprosił do jej zwiedzania. Uczniowie oprowadzali gimnazjalistów po obiektach szkolnych. Opowiadali o tym, co dzieje się ciekawego w szkole, jak można interesująco spędzić czas po zajęciach i jakie drużyny sportowe działają. Na korytarzach szkolnych rozstawione były pawilony, w których zaprezentowano typy techników. W pracowniach przedmiotów zawodowych i salach lekcyjnych można było uczestniczyć w przykładowych zajęciach z budownictwa, architektury krajobrazu, programowania w systemie Auto-Cad, historii, języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, matematyki. Dzięki sprzyjającej aurze odbyły się także zajęcia praktyczne, podczas których przyszli uczniowie mogli spróbować wykonać pomiary niwelatorem oraz zbrojenie. Zwiedzający uczestniczyli również w pokazach nauki jazdy i udzielania pierwszej pomocy. Mogli obejrzeć preparaty pod mikroskopem w sali biologii, a także porozmawiać z uczniami, nauczycielami na temat typu szkoły, którą są zainteresowani. W trakcie zawodów i konkursów chętni mogli spróbować swoich sił oraz pokazać swoje umiejętności sportowe na boisku szkolnym i siłowni. Gimnazjaliści mogli skorzysta również z poczęstunku w szkolnym bufecie. Przypominamy, że na rok szkolny 2016/2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu prowadzi nabór do: technikum agrobiznesu technikum architektury krajobrazu technikum budowlane technikum geodezji technikum inżynierii środowiska i melioracji technikum organizacji reklamy wielozawodowej zasadniczej szkoły zawodowej ZSP w Brniu/MS