Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zwiedzanie synagogi i kościoła

Zwiedzanie synagogi i kościoła

Zwiedzanie synagogi i kościoła

  W zeszłym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wyjazdów realizowanych w ramach projektu „12 KART Z DZIEJÓW BRNIA I POWIŚLA DĄBROWSKIEGO NA TLE WYDARZEŃ I PROCESÓW HISTORYCZNYCH - Karta 2: Wielokulturowość na Powiślu: kultura sakralna, żydowska, ludowa” organizowane przez Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Wzięło w nim udział ponad 40 osób.

  W ramach spotkania zgromadzeni zwiedzili Ośrodek Spotkania Kultur oraz Kościół p.w. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej.

  Przewodnikiem w synagodze była Karolina Pikul, a w kościele Jacek Osak.

  W zeszłym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wyjazdów realizowanych w ramach projektu „12 KART Z DZIEJÓW BRNIA I POWIŚLA DĄBROWSKIEGO NA TLE WYDARZEŃ I PROCESÓW HISTORYCZNYCH - Karta 2: Wielokulturowość na Powiślu: kultura sakralna, żydowska, ludowa” organizowane przez Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Wzięło w nim udział ponad 40 osób.   W ramach spotkania zgromadzeni zwiedzili Ośrodek Spotkania Kultur oraz Kościół p.w. Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej.   Przewodnikiem w synagodze była Karolina Pikul, a w kościele Jacek Osak.