Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zwycięstwo Football Academy DT w Mistrzostwa Deichmann 2016

Zwycięstwo Football Academy DT w Mistrzostwa Deichmann 2016

Zwycięstwo Football Academy DT w Mistrzostwa Deichmann 2016

Kolorowy korowód młodych piłkarzy zainaugurował czwartą tarnowską edycję Deichmann Mistrzostwa 2016. Blisko 40 zespołów w sobotni poranek 23 kwietnia br. spotkało się w Zbylitowskiej Górze, by rozegrać swoje pierwsze mecze w turnieju.

Nasza drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska występować będzie w dwóch kategoriach wiekowych U-7 jako reprezentacja Chorwacji oraz U-9 jako reprezentacja Paragwaju.

W pierwszym dniu turnieju doskonale zaprezentowały się nasze drużyny, wygrywając wszystkie swoje mecze.

Mamy nadzieję, że podopieczni UKS Football Academy DT utrzymają wysoką formę sportową do końca rozgrywek, a przed nimijeszcze pięć serii spotkań.

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/26_Zwyciestwo_Football_Academy_DT_w_Mistrzostwach_Deichmann_2016/fileIncoming-d0b2d801c2f67ff9696b5a3c6b62ceff.jpg-W1000-H.jpg

Gratujemy!

Wyniki;
U-7
Chorwacja – Szwecja 6-2
Chorwacja – Brazylia 7-1
Chorwacja – Hiszpania 13-0

U-9
Paragwaj – Grecja 5-2
Paragwaj – Gruzja 7-0
Paragwaj – Bułgaria 6-0

Kolejna seria spotkań odbędzie się 7 maja br.

R. Antosz/MS

Kolorowy korowód młodych piłkarzy zainaugurował czwartą tarnowską edycję Deichmann Mistrzostwa 2016. Blisko 40 zespołów w sobotni poranek 23 kwietnia br. spotkało się w Zbylitowskiej Górze, by rozegrać swoje pierwsze mecze w turnieju. Nasza drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska występować będzie w dwóch kategoriach wiekowych U-7 jako reprezentacja Chorwacji oraz U-9 jako reprezentacja Paragwaju. W pierwszym dniu turnieju doskonale zaprezentowały się nasze drużyny, wygrywając wszystkie swoje mecze. Mamy nadzieję, że podopieczni UKS Football Academy DT utrzymają wysoką formę sportową do końca rozgrywek, a przed nimijeszcze pięć serii spotkań. Gratujemy! Wyniki;U-7Chorwacja – Szwecja 6-2Chorwacja – Brazylia 7-1Chorwacja – Hiszpania 13-0 U-9Paragwaj – Grecja 5-2Paragwaj – Gruzja 7-0Paragwaj – Bułgaria 6-0 Kolejna seria spotkań odbędzie się 7 maja br. R. Antosz/MS