1. Konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” (kategoria "Lato")

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu”. Konkurs adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. Zdjęcia zrobione latem należy przesłać do 13 września 2021 roku.

Do konkursu mogą przystąpić osoby od 10 roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu od 1 do maksymalnie 4 zdjęć prezentujących daną porę roku (tj. maksymalnie szesnaście zdjęć prezentujących wszystkie cztery pory roku), promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl, według określonych terminów:

• latem do 13 września 2021 roku,
  • jesienią do 17 listopada 2021 roku,
  • zimą do 6 grudnia 2021 roku.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego, w każdym z bloków tematycznych (wiosna, lato, jesień, zima), głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego.
Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!